Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 10 października 2012
  • wyświetleń: 1464

Pawłowice: bezpłatne badania

Urząd Gminy w Pawłowicach zaprasza na bezpłatne badania w kierunku wykrycia osteoporozy u osób, które ukończyły 55 lat zamieszkałych na terenie gminy.

Badania będą wykonywane w Niepublicznym Wielospecjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "Medicus 99" w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Dworcowej 1D do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel, jednak nie dłużej niż do 20 grudnia.

Można z nich skorzystać w: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę w godzinach dopołudniowych i popołudniowo-wieczornych.

Możliwa jest rejestracja osobista lub telefoniczna pod numerem telefonu: 32 4764555, 32 4764550 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 19.30, w soboty w godzinach od 8.00 do 13.00- łącznie z ustaleniem godziny przyjęcia

Badanie jest bezpłatne dla mieszkańców Gminy Pawłowice (należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający zamieszkanie).

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA