Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 4 marca 2013
  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 2795

Dzień Kobiet z Fizjos i Time Art

Artykuł sponsorowany:

Relaksujący masaż, a może sesja zdjęciowa w świetle reflektorów? Fizjos oraz Time Art przygotowały z okazji Dnia Kobiet niebanalne prezenty dla Pań.

Time-Art


Time-Art


Fizjos


Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent, dla żony, dziewczyny, mamy czy siostry, który zapewni im zadowolenie i satysfakcję, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji. Dla zapracowanych i zagonionych kobiet polecamy chwilę wytchnienia podczas masażu w gabinecie Fizjos. Dla tych z kolei, które lubią wyzwania i poszukują nowych wrażeń polecamy sesję zdjęciową ze studiem Time Art, której efekty będą pamiątką na długie lata. Każdy z prezentów otrzymają Państwo w formie eleganckiego imiennego zaproszenia.

Masaż z Fizjos

Serdecznie zapraszamy na bezcenne chwile relaksu w Gabinecie Rehabilitacji i Masażu Fizjos, gdzie każdy zabieg wykonywany jest przez fizjoterapeutki z kilkuletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Pamiętajmy, że dobrze wykonany zabieg masażu może stać się niezastąpionym lekarstwem dla duszy i ciała. W naszej ofercie proponujemy różne zabiegi dla osób w każdym wieku: masaże relaksacyjne, lecznicze i wyszczuplające.

Dzień Kobiet z Fizjos i Time Art - 8.03.2013


Sesja z Time Art

Która z Kobiet nie marzy by znaleźć się choć raz w świetle reflektorów i wcielić się w rolę fotomodelki? Podaruj wyjątkowej kobiecie stylizowaną sesję zdjęciową, która dobrana zostanie adekwatnie do jej charakteru, oczekiwań i preferencji. W ramach sesji otrzyma nie tylko zdjęcia na płycie CD, ale również w formie foto-książki. Sesje zdjęciowe odbywają się w studiu, domu klienta bądź w plenerze- zależnie od preferencji. Idealna dla kobiet w każdym wieku!

Szczegóły promocji z okazji Dnia Kobiet dostępne na stronach firm.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 88079662643-229 Ćwiklice
ul. Gen. Maczka

kom. 535-953-882