Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 11 lipca 2013
  • wyświetleń: 3230

Pozbądź się zbędnych kilogramów

Artykuł sponsorowany:

W związku z ogólnopolską akcją " Smukła Sylwetka Last Minute" zapraszamy do gabinetu dietetycznego Natur House przy ulicy Rymarskiej 1 w Pszczynie od dzisiaj do końca lipca. Specjalista do spraw żywienia, dietetyk- Anna Cios- Kornaś- zaprasza wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie odwiedzili gabinetu na pierwszą bezpłatną konsultację dietetyczną Zacznij zmiany od dziś!

nature house


W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z narastającym problemem nadwagi i otyłości, zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. Nadmiar kilogramów to nie tylko problem estetyki, ale przede wszystkim zwiększenie ryzyka zachorowalności na choroby dieto zależne do których należy między innymi cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, udar mózgu i zawał serca. Natur House od lat pomaga ludziom zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Uczymy każdego klienta jak zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe. Nasz system odchudzania jest sprawdzony od wielu lat. W Polsce istnieje już 150 gabinetów dietetycznych - jeden z nich znajduje się w Pszczynie.

nature house


Dietetyk po konsultacji zaoferuje Państwu indywidualnie opracowaną dietę oraz naturalną suplementację wspomagającą odchudzanie. Podczas wizyty specjalista przeprowadza z każdym pacjentem wywiad lekarski i żywieniowy, wykonuje pomiary antropometryczne i analizę składu ciała - określa zawartość wody metabolicznej i tkanki tłuszczowej w organizmie za pomocą profesjonalnej wagi. Dzięki czemu, może dokładnie określić w czym tkwi problem i znaleźć jego rozwiązanie.

Jeśli Państwo zdecydują się na podjęcie kuracji odchudzającej w naszym Natur House to zaoferujemy Państwu cotygodniowe wizyty kontrolne na których motywujemy pacjentów do odchudzania oraz staramy się rozwiązywać bieżące problemy, opracowujemy strategię działania, modyfikujemy dietę, dostosowujemy suplementację. Mamy już mnóstwo sukcesów w walce z kilogramami oraz wielu zadowolonych pacjentów.

Jesteśmy świadomi, że proces odchudzania nie jest łatwy, dzięki czemu wiemy, że musimy wspierać każdego pacjenta w dążeniu do celu, czyli osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Ograniczamy do minimum złe aspekty odchudzania, na naszej diecie nikt nie czuje się głodny, a cotygodniowe efekty stopniowo motywują do dalszego odchudzania.

Zapraszamy każdego zainteresowanego bezpłatną konsultacją dietetyczną lub podjęciem kuracji odchudzającej do odwiedzenia naszego gabinetu. Aby umówić się na spotkanie z dietetykiem Natur House należy skontaktować się z naszym centrum:

Natur House żywienie i dietetyka:
adres: Pszczyna, ul. Rymarska 1
tel.: 32-793-58-70, 882-146-626

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek, piątek: 08:00-16:00
wtorek, czwartek: 11:00- 19:00
środa: 10:00- 18:00

Zapisz się do nas już teraz online:

naturhouse


43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626