Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 12 listopada 2013
  • wyświetleń: 2939

Naturhouse: Bezpłatne konsultacje

Artykuł sponsorowany:

Bezpłatne konsultacje z dietetykiem w Naturhouse w Pszczynie do końca listopada!

Chcąc pozbyć się zbędnych kilogramów, chętnie stosujemy modne w danym czasie kuracje odchudzające lub diety typu "cud". Większość z nich oparta jest na monotonnych zasadach i wymaga od nas nieustannych wyrzeczeń. Ponadto metody, które gwarantują szybkie oraz spektakularne efekty, mogą być szkodliwe dla organizmu. Na co zatem powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, rozpoczynając walkę z nadwagą?

naturhouse


Pamiętajmy, że każda dieta jest ingerencją w nasz organizm. Najlepiej zatem, jeśli będzie dopasowana do jego indywidualnych potrzeb. Oprócz płci, wieku czy przebytych chorób, kluczowe znaczenie ma także wykonywany zawód oraz styl życia. Zazwyczaj nie mamy czasu na szukanie trudno dostępnych produktów spożywczych, a przyrządzanie skomplikowanych potraw może nas skutecznie zniechęcić do stosowania diety. Aby kuracja odchudzającą nie była uciążliwa i przyniosła zamierzone efekty, warto skorzystać z pomocy specjalisty, który dobierze ją do naszych oczekiwań.

Kto najbardziej potrzebuje indywidualnego podejścia?

Wsparcie dietetyka może okazać się szczególnie przydatne tym, dla których pozbycie się zbędnych kilogramów stanowi duży problem, np. kobietom po okresie ciąży i karmienia piersią, przechodzącym menopauzę, osobom prowadzącym stresujący tryb życia lub otyłym nastolatkom. Ze wskazówek specjalisty ds. żywienia mogą także skorzystać wszyscy, którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Jak wygląda współpraca z dietetykiem?

- Na pierwszej konsultacji w naszym Centrum przeprowadzany jest szczegółowy wywiad dietetyczny wraz z dokładnymi pomiarami ciała. Dopiero na tej podstawie ustalamy przyczynę nadwagi i dopasowujemy właściwą kurację połączoną z odpowiednią suplementacją - mówi dietetyk Anna Cios-Kornaś. Indywidualnie dobrany i pełnowartościowy jadłospis to nie jedyna korzyść wynikająca ze współpracy z dietetykiem. Kolejnym pozytywnym aspektem jest systematyczność, którą gwarantują cotygodniowe wizyty. - Podczas procesu odchudzania, często potrzebujemy wsparcia oraz motywacji do dalszej pracy. Zadaniem dietetyka jest także bieżące monitorowanie postępów diety i udzielanie cennych wskazówek - dodaje ekspert. Co więcej, stosowanie się do zaleceń specjalisty, wyrabia w nas właściwe nawyki żywieniowe, które gwarantują utrzymanie idealnej sylwetki również po zakończeniu całego procesu.

Od czego zacząć?

Dobrą okazją do rozpoczęcia współpracy z dietetykiem jest trwająca do końca listopada 2013r ogólnopolska akcja "Uwaga Nadwaga" organizowana przez Centra Naturhouse. W ramach kampanii we wszystkich Punktach Naturhouse na terenie całej Polski można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, połączonych z pomiarami ciała, tkanki tłuszczowej oraz zawartości wody metabolicznej w organizmie. Dodatkowo każdy kto zapisze się na wizytę, otrzyma specjalny poradnik zawierający zasady zdrowego odżywania.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Rymarska 1
43-200 Pszczyna
tel.: 32 793 58 70, 882 146 626
e-mail: pszczyna.rymarska@naturhouse-polska.com 


Godziny otwarcia:
Poniedziałki i piątki: 8:00 - 16:00
Wtorki i czwartki: 11:00 - 19:00
Środy: 10:00 - 18:00

naturhouse


naturhouse


43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626