Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 11 grudnia 2013
  • wyświetleń: 3881

"Gwarek" szpitalem akredytowanym

Minister Zdrowia nadał Zespołowi Sanatoryjno-Szpitalnemu Rehabilitacji Narządu Ruchu "Gwarek" w Goczałkowicach Zdroju rangę szpitala akredytowanego.

Akredytacja jest w Polsce wiodącą metodą zapewnienia jakości udzielania świadczeń medycznych i jest postrzegana jako jeden z elementów wyróżniających szpital na rynku usług zdrowotnych. Polega na przeprowadzeniu zewnętrznego przeglądu placówki medycznej w oparciu o określone standardy akredytacyjne i na tej podstawie przyznaniu statusu jednostki akredytowanej.

Uroczysta gala wręczenia certyfikatu akredytacyjnego odbyła się 11 grudnia w Sali Głównej Szpitala "Gwarek" przy ul. Uzdrowiskowej 51. Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. Jerzy Hennig - dyrektor Centrum Monitorowania Jakości, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szpitali oraz personel Zespołu Sanatoryjno-Szpitalnego Rehabilitacji Narządu Ruchu "Gwarek".

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA