Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 20 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2839

Jak schudnąć w Nowym Roku?

Artykuł sponsorowany:

Chcesz schudnąć w Nowym Roku? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dietetycznej! Nowy Rok to doskonała okazja do zmian! Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest rozpoczęcie diety. Bardzo często kończy się jednak jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Zazwyczaj brakuje nam czasu i wystarczająco silnej motywacji. Co zrobić, aby tym razem skutecznie zmienić swoją sylwetkę i polepszyć samopoczucie?

naturhouse
Przy zakupie LEVANAT PLUS z wydrukowanym kuponem otrzymasz dietetyczne ciasteczka FIBROKI gratis! Płynne ekstrakty z karczocha, czarnej rzodkwi i rumianku zawarte w tym preparacie wspomagają oczyszczanie organizmu i stopniową utratę wagi. Oferta ważna od 9 stycznia do 15 lutego.


Warto udać się do specjalisty. Okazuje się, że podstawą skutecznego odchudzania jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych, w czym może nam pomóc dietetyk. Co przemawia za tym, żeby skorzystać ze specjalistycznej porady?

Krok pierwszy: bezpłatna konsultacja dietetyczna

Podczas pierwszej bezpłatnej wizyty dietetyk przeprowadza tzw. wywiad dietetyczny. Staramy się jak najlepiej poznać każdą osobę - jej dotychczasowe nawyki żywieniowe oraz upodobania smakowe. Wykonujemy także pomiary ciała oraz ustalamy zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. - mówi Maja Estkowska, dietetyk Naturhouse w Pszczynie.

Wśród czynników oddziałujących na specyfikę kuracji znajdują się m.in.: wiek, przebyte w przeszłości choroby czy aktualnie przyjmowane leki. Po dostatecznym zgromadzeniu potrzebnych informacji specjalista jest w stanie wychwycić przyczynę problemu z wagą i dopasować odpowiedni plan żywieniowy oraz suplementy, które wspierają dietę.

W trakcie cotygodniowych wizyt dietetyk monitoruje prawidłowy przebieg kuracji oraz motywuje do dalszej walki. Wielu naszych klientów ceni sobie cotygodniowe wizyty, podczas których widać postępy, ale i wszystkie dietetyczne grzechy. Łatwiej nam jest zmotywować osoby do dalszej pracy nad sobą. Klient jest pod stałą opieką specjalisty.- dodaje Pani Maja.

Dieta pod czujnym okiem specjalisty 

Dieta wcale nie musi być nieprzyjemna. W Naturhouse plany żywieniowe dobierane są indywidualnie do potrzeb danej osoby, uwzględniając to, co lubi i za czym nie przepada. Dieta nie oznacza również - tak jak się niektórym może wydawać - spożywania samych warzyw i owoców. Dieta musi być pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana.

Nie może wykluczać żadnych składników odżywczych, niezbędnych do funkcjonowania organizmu np. mięsa. Kaloryczność posiłków należy dopasować do naszej przemiany materii tak, aby uzyskać zadowalające efekty. - potwierdza dietetyk z Naturhouse. Warto pamiętać, że na pierwszym miejscu jest zawsze nasze zdrowie, a kuracje przeprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z ekspertem po prostu mogą zaszkodzić i doprowadzić do tzw. efektu jo-jo.

Realizując jednak kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, nic nam nie grozi. Przy wsparciu dietetyka, rodziny, a także własnej silnej woli oraz cierpliwości możemy osiągnąć długo wyczekiwany cel i zakończyć noworoczne postanowienie sukcesem. Aby łatwiej było wytrwać w postanowieniu, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Wystarczy umówić się telefonicznie.

Pamiętaj, że najtrudniejszy jest pierwszy krok.

Czas zadbać o siebie! Nie odkładaj zbędnych kilogramów na jutro!


naturhouse


Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Rymarska 1
43-200 Pszczyna
tel.: 32 793 58 70, 882 146 626
e-mail: pszczyna.rymarska@naturhouse-polska.com 

Godziny otwarcia:
Poniedziałki i piątki: 8:00 - 16:00
Wtorki i czwartki: 11:00 - 19:00
Środy: 10:00 - 18:00

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626