Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 5 maja 2014
  • wyświetleń: 2881

Lider w odchudzaniu w Polsce

Artykuł sponsorowany:

Coraz więcej Polaków decyduje się na odchudzanie pod okiem dietetyka.

naturhouse


Szukając skutecznej metody, porzucamy modne diety czy suplementy z apteki brane na własną rękę i przekraczamy próg gabinetu specjalisty ds. żywienia, oczekując fachowej pomocy. Coraz częściej liczy się dla nas skuteczność diety, a nie tempo zrzuconych kilogramów. To cieszy zarówno ekspertów żywieniowych, jak i nas samych.

Coraz bardziej świadomi!

- Często dostaję maile o treści: Chcę schudnąć 15 kg w 1,5 miesiąca, czy to możliwe i jaka jest tego cena? Odpowiedź jest prosta: cena za takie odchudzanie jest najwyższa: zdrowie. Mimo takich maili, spotykam jednak coraz więcej osób, które nie chcą już szybkiego odchudzania, ale skutecznego i zdrowego, bo przeżyli już niejedną porażkę: efekt jo-jo - mówi Maja Estkowska, dietetyk Naturhouse w Pszczynie.

Zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe zmienia całe nasze życie

Jest tylko jedna droga do osiągnięcia prawidłowej wagi i utrzymania jej przez długi czas: modyfikacja sposobu odżywiania. Największą sztuką jest wypracowanie u siebie nowych nawyków, tak aby nie był to kilku dniowy zabieg, ale trwała zmiana. W tym celu najlepiej oddać się w ręce specjalisty i wybrać kompleksową metodę. Do takich samych wniosków doszli eksperci Naturhouse i swoją metodę oparli na reedukacji żywieniowej.

Nr 1 w odchudzaniu w Polsce!

Niewątpliwym liderem, jeżeli chodzi o kompleksowe odchudzanie z pomocą dietetyka, jest sieć Centrów Naturhouse. W każdej z 200 placówek znajdziemy gabinet dietetyka z wykwalifikowanym personelem, wyposażenie do specjalistycznych pomiarów wagi ciała oraz bogatą ofertę suplementów diety. Tak dynamiczny rozwój sieci w ciągu kilku lat istnienia na rynku świadczy o dużej liczbie zadowolonych klientów i rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu usługi. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować takiego sukcesu i samemu przekonać się co do skuteczności metody Naturhouse.

Recepta na sukces

Naturhouse nie narzuca sztampowych rozwiązań. Kluczem do sukcesu jest wypracowany przez lata system, oparty na reedukacji żywieniowej, który zawiera 3 elementy: regularne wizyt, odpowiednią dietę oraz wspierająca suplementację. Cotygodniowe wizyty u specjalisty pozwalają na monitorowanie procesu odchudzania, sygnalizowanie wszelkich spostrzeżeń Klienta, a także na szczerą rozmowę będącą często niezbędnym bodźcem do dalszego działania i wytrwania do końca kuracji. - Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, czuje się otoczony fachową opieką, a co najważniejsze - na bieżąco widzi wymierne efekty - dodaje dietetyk Maja Estkowska.

naturhouse


Społeczność Naturhouse

Coraz większa liczba zadowolonych klientów Naturhouse rekomenduje tę metodę odchudzania innym. Dzięki temu już 4 000 000 osób całym świecie schudło z ich pomocą. Jeżeli zatem decydujemy się na walkę z nadwagą, warto zrobić ten pierwszy ważny krok i zacząć od konsultacji z dietetykiem. Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem, wystarczy kliknąć w przycisk poniżej i wypełnić formularz:

naturhouse


Naturhouse Pszczyna

Ul. Rymarska 1
43-200 Pszczyna
Tel. 32 793 58 70
Kom. 882 146 626
POLUB NAS NA FACEBOOKU www.facebook.com/pages/Naturhouse-Pszczyna/331050850356130?ref=hl

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626