Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 11 września 2015
  • wyświetleń: 2851

Masaże egzotyczne w Fizjos - nowość

Artykuł sponsorowany:

Moda na miłe spędzanie czasu poprzez dbanie o stan swojego zdrowia, zjednuje sobie coraz większe grono wielbicieli. Dlatego Gabinet Masażu i Rehabilitacji Fizjos zadbał, by masaże typowe dla obiektów SPA dostępne były i w naszym mieście.

Fizjos - Gabinet Masażu i Rehabilitacji


Dotychczas wykonywane zabiegi będą odbywać się w nastrojowej, sprzyjającej odpoczynkowi oprawie, a do oferty dołączą oryginalne masaże egzotyczne. Są to rytuały o pradawnej tradycji, traktowane przez swoich twórców jako terapia dla ciała i umysłu, co dobrze wpisuje się w holistyczny styl nowoczesnej europejskiej rehabilitacji.

Nowe techniki w Fizjos zaczerpnięte zostały z trzech różnych zakątków świata: Polinezji, Indonezji, Tajlandii.

Hawajski Masaż Lomi Lomi

Wyjątkowo przyjemny rytuał opierający się na masażu przedramionami. Płynne, rozległe, taneczne ruchy, w towarzystwie muzyki hawajskiej rozluźniają całe ciało, a także potrafią uwolnić od przygnębienia, gniewu, niepokoju i pesymizmu. Łagodny i radosny charakter tego masażu sprawia, że jest on dobrym wyborem dla każdego, kto chciałby ukoić obolałe mięśnie przenosząc się jednocześnie w beztroski klimat egzotycznych wyspy Polinezji.

Egzotyczne akcenty w Fizjos


Indonezyjski masaż Pijat Bali

To całościowy masaż balijski o niespotykanej różnorodności metod masowania. Częste zmiany techniki nie pozwalają się nudzić, a przy tym wnoszą wiele dobrego na wielu płaszczyznach zdrowia. Np. pomaga w stanach stresowych, niepokoju i depresji, migrenach, problemach oddechowych wywołanych astmą lub alergią, a także poprawia pamięć. Wyjątkową cechą tego masażu jest jego ożywiające działanie, dlatego jest dobrą propozycją dla osób potrzebujący dawki zdrowej energii zaczerpniętej z jednej z tysiąca wysp Oceanii.

Masaż Tajski

Intensywny masaż, będący rozluźniająco-rozciągającą kompozycją ucisków oraz manipulacji ciałem pacjenta w różnych pozycjach, przez co bywa nazywany "jogą dla leniwych". Odbywa się on w ubraniu, na specjalnej macie. Ogromną popularność i wielką rzeszę wielbicieli na całym świecie zyskał dzięki wysokiej skuteczności w zwalczaniu podwyższonego napięcia mięśniowego i ograniczeń ruchomości. Polecany miłośnikom silnych bodźców, chcących doświadczyć na sobie 2500-letnich technik pracy z ciałem, którymi - jak głoszą podania - leczony był sam Budda.

Korzyści płynące z poddawania się masażom mogą być bardzo liczne i różnorodne. Warto nie ograniczać się do zabiegów skupiających się ściśle na pracy nad konkretnym chorym miejscem. Szerszej wiedzy na ten temat można zasięgnąć na stronie www.fizjos.pl, jednakże nie sposób opisać działania masażu słowami - znacznie lepiej odczuć je na sobie. Tym bardziej, że masaże, to jedna z niewielu rzeczy w życiu, która jest jednocześnie zdrowa i przyjemna.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626