Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 1 lutego 2016
  • wyświetleń: 2170

Bony Walentynkowe!

Artykuł sponsorowany:

Z okazji Święta Zakochanych zachęcamy do zakupu wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby. Oprócz masaży z naszej stałej oferty przygotowaliśmy dla Państwa specjalne Pakiety Walentynkowe w korzystniejszych cenach, obowiązujących od 1 do 13 lutego włącznie.

Fizjos - Bony Walentynkowe


Pakiety Walentynkowe1. Dla Dwojga - Pakiet obejmuje masaż dla pary. Podwójny zabieg relaksacyjny całego ciała na ciepłych olejach o wyjątkowym, kojącym zmysły zapachu. Masaż w romantycznej atmosferze świec i wyjątkowej muzyki.

2. Egzotyczny Podarunek - Dla ukochanej osoby, idealny zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Pakiet trzech oryginalnych masaży egzotycznych Lomi-Lomi. Łagodny i radosny charakter tego masażu sprawia, że jest on dobrym wyborem dla każdego, kto chciałby na chwilę przenieść się w beztroski klimat egzotycznych wysp Polinezji.

Fizjos - Bony Walentynkowe


3. Aksamitna Skóra - Zestaw szczególnie polecany dla Pań, składa się z trzech masaży, które oprócz niezapomnianych chwil relaksu zapewnią wyjątkowy wpływ na piękno naszego ciała.
  • Masaż całego ciała z peelingiem solnym
  • Afrykański masaż masłem SHEA
  • Masaż ciepłym miodem z masłem kakaowym


4. Gorąca Chwila Relaksu - Zestaw polecany zarówno dla Pań jak i Panów, obejmujący 3 zabiegi z wykorzystaniem przyjemnego ciepła. Wyjątkowe ciepło kamieni, stempli lub oleju pozwala na rozluźnienie napiętych mięśni. Odpowiednio dobrana muzyka, olejki zapachowe oraz nastrój dodatkowo sprzyjają rozluźnieniu podczas masażu.
  • Masaż gorącymi kamieniami
  • Masaż ciepłymi stemplami ziołowymi
  • Masaż relaksacyjny na ciepłych olejach


Więcej o Bonach Walentynkowych na naszej stronie www.fizjos.pl w zakładce aktualności oraz w naszym gabinecie.

W dniach od 1 do 29 lutego zachęcamy również do skorzystania z Wiosennej Promocji ujędrniająco-wyszczuplającej i antycellulitowej.

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626