Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2353

Trwa przebudowa Ośrodka Zdrowia w Golasowicach

W Golasowicach trwają prace związane z przebudową ośrodka zdrowia. Roboty budowlane będą kosztować około 1,5 mln złotych.

Ośrodek zdrowia w Golasowicach
Ośrodek zdrowia w Golasowicach · fot.


- Zakres robót obejmuje powiększenie istniejącego budynku poprzez dobudowę do już istniejącego parteru i piętra wraz z instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi. Już funkcjonujący ośrodek zdrowia będzie miał wykonaną izolację wraz z osuszeniem ścian podziemia, ściany zewnętrzne zostaną docieplone, wymieniona będzie stolarka okienna i posadzki - wymienia Urząd Gminy w Pawłowicach.

Ośrodek zdrowia w Golasowicach
Ośrodek zdrowia w Golasowicach · fot.


Jak dodają urzędnicy, zmieni się również konstrukcja dachu i wymienione zostaną instalacje: wodociągowo-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania i elektryczna.

Wykonawcą zadania jest konsorcjum firm Margo s.c. i Izobud s.c. Prace zakończą się w marcu przyszłego roku, a ich koszt wyniesie blisko 1,5 mln zł. Co ważne dla wszystkich pacjentów, przez cały czas trwania inwestycji ośrodek będzie normalnie funkcjonował i obsługiwał liczne grono pacjentów, które liczy ok. cztery tysiące osób.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA