Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 22 sierpnia 2017
  • 1 września 2017
  • wyświetleń: 951

Diablak zaprasza na szkolenie z pierwszej pomocy

Czy w razie wypadku ktoś będzie potrafił mi pomóc? Czy potrafię pomóc poszkodowanemu? Czy nie boję się pomagać poszkodowanym? To może tylko kilka z pytań, które czasami sobie stawiamy w sytuacji, gdy poruszana jest kwestia udzielania pierwszej pomocy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych mieszkańców naszego powiatu Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie zaprasza na kolejne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie z pierwszej pomocy


Termin szkolenia 9-10.09.2017r.
Koszt 0,00 zł.
Szczegółowe informacje i możliwość zapisów znajdują się na stronie www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

W trakcie szkolenia uczestnicy praktycznie przećwiczą metody udzielania pierwszej pomocy w wielu różnorakich sytuacjach. Wszyscy poznają zasady przeprowadzania resuscytacji osoby dorosłej, niemowlęcia oraz dziecka. Zajęcia praktyczne obejmą również opatrywanie różnego typu ran. Uczestnicy szkolenia nauczą się także używać defibrylatora AED a także wielu innych, związanych z udzielaniem pierwszej, pomocy czynności. Każdy z uczestników otrzyma stosowne zaświadczenie.

Szkolenie prowadzone będzie przez wykwalifikowanych, czynnie działających ratowników medycznych z firmy Edunavigator.

Informacje na temat działalności Klubu znaleźć można na www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl
Opiekunowie Klubu
Agnieszka i Artur Wojciechowie

43-200 Pszczyna
ul. 3 Maja 7

kom. 0504032040
kom. 0609555369

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA