Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 14 września 2017
  • wyświetleń: 8240

Odwiedź mój gabinet i oddaj się w moje ręce!

Artykuł sponsorowany:

Fizjoterapia od pierwszych dni życia - tak zaczęła się moja przygoda, oczywiście w roli pacjenta. Kompetentność, skuteczność oraz zaangażowanie terapeutów pozwoliły mi na odzyskanie maksymalnej sprawności. Dziś to ja, już jako wykwalifikowany fizjoterapeuta, będę walczyła o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.

FIZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ


Nazywam się Justyna Grodoń. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2012 roku spełniam się zawodowo. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Pracę z Pacjentem opieram na szczegółowym i dokładnym badaniu. Takie działanie przyczynia się do zaplanowania najwłaściwszej terapii.

Zakres moich usług w dziedzinie fizjoterapii:Bóle kręgosłupa - m.in. problemy dyskowe, problemy stawów międzykręgowych, zmiany zwyrodnieniowe, problemy mięśniowe, urazy kręgosłupa.

Rehabilitacja neurologiczna - m.in. udar mózgu, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, choroby nerwów obwodowych.

Rehabilitacja ortopedyczna - m.in. stany po złamaniach kości, stany po skręceniach, zwichnięciach stawów, stany po endoprotezoplastyce stawów, kolano skoczka, kolano biegacza, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zespół cieśni nadgarstka, zespół cieśni podbarkowej.

Rehabilitacja reumatologiczna - m.in. reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK).

Terapia "wad postawy" - m.in. płaskostopie, koślawość stóp, szpotawość stóp, koślawość stawów kolanowych, szpotawość stawów kolanowych, skoliozy, plecy płaskie, plecy okrągłe, plecy okrągło-wklęsłe, asymetrie w ustawieniu miednicy.

Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa - m.in. obrzęk limfatyczny (pierwotny i wtórny), obrzęk pooperacyjny, obrzęk pourazowy, obrzęk tłuszczowy.

Terapia kobiet w ciąży - m.in. bóle kręgosłupa, terapia przeciwobrzękowa.

Wizyty domowe - ta forma fizjoterapii skierowana jest dla Pacjentów, którzy z różnych
przyczyn nie mogą dotrzeć do gabinetu.

Współpraca z przedszkolami - zajęcia grupowe i indywidualne w zakresie gimnastyki korekcyjnej.

FIZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ - Spa & Wellness


Szeroką ofertę gabinetu kieruję nie tylko dla osób, które obciążone są różnymi chorobami bądź dolegliwościami bólowymi, ale również dla tych, którzy szukają odrobiny relaksu i wyciszenia.

W zakresie Spa & Wellness oferuję następujące masaże:Masaż leczniczy - całego kręgosłupa, masaż wybranego odcinka kręgosłupa, masaż kooczyn dolnych, masaż stóp, masaż brzucha, masaż kooczyn górnych.

Masaże relaksacyjne
  • masaż relaksacyjny
  • masaż z peelingiem
  • masaż gorącymi kamieniami
  • masaż Lomi - Lomi
  • masaż twarzy, głowy i dekoltu


Masaże wyszczuplające
  • masaż bańką chińską
  • masaż miodem


Masaż sportowy

Masaż izometryczny

Masaż kontralateralny

Bony upominkowe - są idealnym pomysłem na prezent.

Już dziś odwiedź mój gabinet i oddaj się w moje ręce.KontaktW celu umówienia wizyty proszę o kontakt telefoniczny 515 940 948. Jeżeli nie odbieram, prawdopodobnie jestem w trakcie przeprowadzania zabiegu. Oddzwonię tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Adres: ul. Sznelowiec 12B/4, 43-200 Pszczyna

Więcej informacji na stronie www.masazpszczyna.pl43-200 Pszczyna
ul. Sznelowiec 12B/4

kom. 515 940 948