Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 13 września 2017
  • wyświetleń: 4097

Bezpłatne zajęcia sportowe pod okiem Damiana Pławeckiego

Za nami:

Fundacja Lotto w całej Polsce rozpoczyna akcję bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez "Mistrzów Sportu". W Pszczynie zajęcia odbywać się będą z Damianem Pławeckim. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 września (godz. 18:00) w hali przy ul. Basztowej.Projekt skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 12-16 lat. W programie przewidziano zajęcia z badmintona (dyscyplina wiodąca), lekkiej atletyki, aerobiku, tenisa ziemnego i szachów. Dodatkowo odbędą się wycieczki górskie, wyjazdy na basen, tańce i ćwiczenia korekcyjno-rehabilitacyjne.

Fundacja Lotto

Zachęcamy dzieciaki ze starszych klas szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną do większej aktywności fizycznej. Stwarzamy im możliwość uprawiania różnych dyscyplin sportowych pod okiem utytułowanych sportowców - olimpijczyków, mistrzów Polski, Europy i świata. W każdym roku szkolnym organizujemy darmowe zajęcia sportowe dla 50 grup młodzieży na terenie całego kraju. Prowadzący wybierani są w konkursie, do którego zgłaszać mogą się uznani sportowcy lub trenerzy różnych rodzajów sportu. Lokalizacja zajęć nie jest z góry określona - co roku dobierana jest do miejsca zamieszkania trenerów. Nasze treningi zawierają w sobie elementy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Wszak sport to zdrowie. Zajęcia są różnorodne i innowacyjne w taki sposób, aby wszystkich tych, którzy do tej pory nie byli zbyt aktywni przekonać, że sport to radość i świetna zabawa.


Zajęcia będą się odbywać w poniedziałki w Zespole Szkół nr 5 oraz czwartki w hali MORISu. Specjalistyczne zajęcia zaplanowano w Śląskim Centrum Tenisa, SP nr 1, SP nr 18, na basenie, Stadionie Miejskim oraz na szlakach turystycznych Beskidów. Fundacja Lotto jako organizator zajęć, zapewnia wszystkim uczestnikom ubezpieczenie NNW.

Fundacja Lotto


Partnerami lokalnymi akcji jest Urząd Miasta Pszczyna, MORiS Pszczyna, ZS nr w Pszczynie, SP nr 1 w Pszczynie, SP nr 18 w Pszczynie, SP nr 4, Puchała&Cybulski Physical Success, Joanna Wiśniewska, Marzanna Helbik-LKS Pszczyna, Pszczyńskie Stowarzyszenie Szachowe, Śląskie Centrum Tenisa, , POSiR Pszczyna, UKS Plesbad Pszczyna

Damian Pławecki
Damian Pławecki - Akademicki wicemistrz świata w grze deblowej i mieszanej; 7-krotny mistrz Polski; zwycięzca wielu turniejów międzynarodowych w ramach rozgrywek Europejskiej Unii Badmintona; jako trener: wychowawca mistrzów Polski we wszystkich kategoriach wiekowych (w kategoriach od młodzika młodszego do elity), m.in. Pawła Pietryji - miejsce 5-8. na Igrzyskach Europejskich w Baku (debel i mikst) oraz miksta Paweł Pietryja i Kornelia Marczak - 5. miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Europy 2017

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA