Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 20 września 2017
  • wyświetleń: 1969

Naturhouse: Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję!

Artykuł sponsorowany:

Potrzebujesz konkretnie rozpisanego na każdy dzień jadłospisu i jasnych zasad diety? Zależy Ci na zmianie sposobu żywienia, ale nie masz czasu, aby przychodzić na wizyty do dietetyka? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wybierz box dla siebie i rozpocznij 3-tygodniową rewolucję!

naturhouse
Boxy Naturhouse to zupełna nowość w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Pszczynie! To kompleksowa 3-tygodniowa kuracja do zastosowania w domowym zaciszu bez konieczności spotykania się z dietetykiem na cotygodniowych wizytach kontrolnych.

Co znajdziesz w BOXie?  • plan diety - dokładny jasno rozpisany jadłospis na każdy dzień kuracji
  • wskazówki żywieniowe i porady merytoryczne opracowane przez dietetyka
  • przepisy na smaczne potrawy, które urozmaicają dietę
  • zestaw suplementów pomagających osiągnąć założony cel, odżywiających organizm i działających prozdrowotnie. 


Zasady diety są jasne i przejrzyste. Podstawowym celem kuracji jest wyrobienie w nas prawidłowych nawyków żywieniowych, które zaprocentują poprawą wyglądu, zdrowia i samopoczucia. To wszystko w jedynie 3 tygodnie! BOXy dedykujemy konkretnym grupom osób wyróżnionym na podstawie następujących kryteriów: wiek, styl życia oraz efekty, jakie ma przynieść zmiana nawyków żywieniowych. Kuracja jest łatwa w zastosowaniu, a posiłki są smaczne! W razie pytań i wątpliwości lub chęci sprawdzenia efektów na wadze i analizatorze składu ciała, zawsze możesz skonsultować się z dietetykiem - bez dodatkowych opłat!

Dzięki swojej kompleksowości i łatwości w zastosowaniu BOXy Naturhouse stanowią idealny pomysł na prezent. Już dziś zadbaj o zdrowie i samopoczucie bliskich Ci osób!

naturhouse


#1 BOX DETOXTo BOX przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, które chcą zastosować kurację oczyszczającą organizm i pozbyć się uczucia zmęczenia oraz ciężkości. Na DETOX powinny zdecydować się wszystkie panie, które cierpią na problemy trawienne i zaparcia, a dodatkowo miewają kłopoty z cerą. Kuracja BOX DETOX doda Ci energii, sprawi, że poczujesz się lżej, a kłopoty trawienne miną! Poprawi się też stan Twojej cery, a to między innymi zasługa utraconych kilogramów - odżywiając się według wskazówek z programu DETOX, możesz stracić nawet do około 3-5 kg w ciągu trzech tygodni.


#2 BOX ACTIVEPolecany jest Paniom w każdym wieku, które są aktywne fizycznie i chciałyby oprócz ćwiczeń zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe. Dzięki zastosowaniu tego planu dietetycznego zadbasz o odpowiednią podaż składników odżywczych oraz wspomożesz redukcję tkanki tłuszczowej. Zyskasz lepsze samopoczucie,właściwe funkcjonowanie układu pokarmowego i więcej energii każdego dnia! Spodziewanym efektem stosowania BOXu ACTIVE, jest też utrata wagi o około 3-5 kg w 3 tygodnie.

#3 BOX ANTYCELLULITDokucza Ci pomarańczowa skórka? BOX ANTYCELLULIT jest właśnie dla Ciebie! Dzięki zastosowaniu odpowiedniej diety, suplementacji i kosmetyków, które znajdziesz w zestawie, zauważysz gładszą skórę na udach i pośladkach oraz zmniejszysz widoczność cellulitu. Najbardziej korzystną zmianą będzie redukcja obwodów w dolnych partiach ciała i utrata około 3-5 kg w 3 tygodnie! Poczujesz się lepiej nie tylko ze względu na poprawę wyglądu skóry, ale również lepsze funkcjonowanie układu pokarmowego. Zyskasz więcej energii.

#4 BOX MENNie zapominamy o panach! Jeśli przeszkadza Ci spory brzuszek, dokuczają wzdęcia, gazy lub zaparcia powinieneś zastosować BOX MEN. Wszystkie Twoje dolegliwości mają prawdopodobnie podłoże w niewłaściwie skomponowanej diecie. Trwała zmiana nawyków żywieniowych zaowocuje zrzuceniem zbędnych kilogramów, zmniejszeniem obwodu brzucha, unormowaniem pracy układu pokarmowego, a tym samym ustąpieniem nieprzyjemnych dolegliwości. Odczujesz lepsze samopoczucie i więcej energii.

#5 BOX JUNIORWszyscy wiemy, jak ważne są prawidłowe nawyki żywieniowe u dzieci - procentują prawidłowym rozwojem fizyczno-psychicznym, dobrym zdrowiem i samopoczuciem w przyszłości. A jak wiadomo, czym skorupka za młodu nasiąknie... Lepiej już teraz zadbaj o to, by zmienić dietę swojej pociechy. Pomoże Ci w tym BOX JUNIOR, czyli odpowiednio zróżnicowana, rozszerzona i dostosowana do potrzeb dzieci i młodzieży kuracja. Poza utratą wagi i lepszym samopoczuciem, BOX JUNIOR ma dodatkowe zadanie - uczy prawidłowych nawyków żywieniowych. Bo przecież od nich się wszystko zaczyna!

Centrum Dietetyczne Naturhouseul. Rymarska 1
43-200 Pszczyna
tel. 32 793 58 70
web.facebook.com/NHPszczyna/
www.instagram.com/naturhouse_pszczyna/43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626