Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 14 listopada 2017
  • wyświetleń: 990

Warsztaty Feldenkraisa w Pszczynie: zdrowe Plecy i jeszcze więcej!

W niedzielę, 26 listopada między godziną 10.00 a 16.00 w Pszczynie, w Joga Medica odbędą się warsztaty zdrowych pleców metodą Feldenkraisa.

Joga Medica studio jogi
Warsztaty Feldenkraisa w Pszczynie: zdrowe Plecy i jeszcze więcej!


Jeśli chcesz mieć zdrowe plecy, które aktywnie przeniosą Cię w nową jakość życia i pokażą dodatkową przestrzeń, spróbuj zajęć ruchowych Metodą Feldenkraisa rozwijających inteligencję Twojego ciała!

Źródłową przyczyną bólów pleców i kręgosłupa jest utrzymywanie ich przez długi czas w jednej, niezmiennej pozycji. Dlatego też, mechaniczne ćwiczenia polegające na powtarzaniu jednego lub kilku ruchów, nie zawsze pomagają. Nie czekając na ból albo chcąc go zmniejszyć polecamy bardziej inteligentną metodę.

Metoda Feldenkraisa wprowadza różnorodność i uważność ruchu. Tutaj liczy się "Jak coś robisz" bardziej niż "Ile robisz". Wszystkie ruchy wykonywane są uważnie, łagodnie i powoli, aby poczuć jak same mięśnie pleców aktywują się i połączone są z innymi częściami ciała m.in. z przodem tułowia i z mięśniami brzucha.

Ruchy dostosowane są do indywidualnych możliwości. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Wszystkie lekcje można potem wykonywać samodzielnie w domu!

Metoda Feldenkraisa została opracowana w XX wieku przez Moshe Feldenkraisa, dr fizyki i judokę. Nauka przebiega poprzez doświadczenie, rozwijanie świadomości ciała, uważne próbowanie i eksperymentowanie. W rezultacie pomaga lepiej poczuć się ze sobą, spokojniej reagować i skuteczniej rozluźniać się.

Prowadzący - Paweł Wójtowicz, certyfikowany nauczyciel Metody Feldenkraisa z Krakowa, zajmuje się nią od przeszło 7 lat.

43-200 Pszczyna
ul. Narcyzów 4

kom. 605 885 341REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA