Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 926

Trwa przebudowa Ośrodka Zdrowia w Golasowicach

Od lipca trwa przebudowa Ośrodka Zdrowia w Golasowicach. Zakres robót obejmuje powiększenie budynku poprzez dobudowę do istniejącego już parteru i piętra wraz z instalacjami sanitarnymi i elektrycznymi.

Golasowice, ośrodek zdrowia
Trwa przebudowa Ośrodka Zdrowia w Golasowicach. · fot.


Na chwilę obecną w dobudowanej części wykonano między innymi: instalacje elektryczne i sanitarne, otynkowano ściany, ułożono płytki na klatce schodowej, zabudowano stolarkę okienną, zamontowano również platformę dla osób niepełnosprawnych.

W dalszym ciągu w ośrodku trwają roboty dociepleniowe na elewacjach. Wykonawcą zadania jest konsorcjum firm Margo s.c. oraz Izobud s.c. Przewidywany czas zakończenia robót to marzec przyszłego roku. Co ważne dla wszystkich pacjentów, przez cały czas trwania inwestycji mimo znaczących utrudnień i niedogodnień ośrodek będzie funkcjonował i obsługiwał liczne grono pacjentów, które liczy ok. cztery tysiące osób!

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA