pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 11 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5265

Zdrowie i relaks pod choinkę - bony podarunkowe na masaż!

Artykuł sponsorowany:

Święta już tuż, tuż... i znów pojawiający się dylemat jaki prezent wybrać. Często zastanawiamy się, czy dany podarunek przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Bon upominkowy na masaż może być idealnym rozwiązaniem.

fiZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ


Składane sobie życzenia "Zdrowia, spokoju, uśmiechu..." możemy śmiało wprowadzić w życie, obdarowując naszych bliskich prezentem, który rzeczywiście przyczyni się do poprawy ich zdrowia oraz samopoczucia. Proponuję Państwu zakup bonu upominkowego na dowolnie wybrany zabieg z mojej oferty: www.masazpszczyna.pl

FIZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ


Jeśli zastanawiają się Państwo, który zabieg będzie właściwym wyborem, warto rozpocząć od odpowiedzi na pytanie, czy ma on w większym stopniu leczyć czy relaksować?

Masaże relaksacyjneTo świetna okazja, by odpocząć od pędzącego świata. To czas tylko dla siebie i swoich zmysłów.

Wizyta fizjoterapeutycznaBędzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które obciążone są różnymi chorobami bądź dolegliwościami bólowymi.

Przy zakupie bonu upominkowego mogą Państwo wybrać dowolny zabieg z całej oferty gabinetu, bądź wyznaczyć limit cenowy, tak by obdarowana osoba, z moją fachową pomocą, wybrała to, co dla niej najlepsze.

Aby zapoznać się z dokładną ofertą gabinetu, zapraszam na moją stronę internetową www.masazpszczyna.pl.FIZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ

43-200 Pszczyna
ul. Sznelowiec 12B/4

kom. 515 940 948