pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 26 lutego 2018
  • wyświetleń: 3187

Kobietę zadowolisz masażem - 8 marca już niebawem!

Artykuł sponsorowany:

Czekoladki, kwiaty, perfumy, zestaw kosmetyków z drogerii...
A może w tym roku zaskoczysz swoją Kobietę czymś wyjątkowym?

fizjo


Z pewnością każda przedstawicielka płci pięknej ucieszy się, jeżeli prezent, który jej wręczysz będzie oryginalny, niebanalny i ciekawy. Co więc wybrać, aby jeden prezent miał w sobie te 3 cechy? Podaruj chwilę maksymalnego odprężenia, która na długo pozostanie w pamięci i wywoła mnóstwo pozytywnych emocji oraz szczerą wdzięczność.

FIZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ


Masaż relaksacyjny będzie idealnym podarunkiem dla Pań, które potrzebują chwili tylko dla siebie. Nie ma znaczenia, czy będzie to prezent dla Dziewczyny, Żony, Córki... Taki prezent pozwoli każdej Kobiecie poczuć się docenianą i kochaną. Zapoznaj się z ofertą masaży na mojej stronie internetowej www.masazpszczyna.pl.

Przy zakupie bonu upominkowego możesz wybrać dowolny zabieg z całej oferty gabinetu, bądź wyznaczyć limit cenowy, tak by obdarowana Pani wybrała to, co dla niej najlepsze.

Podaruj niepowtarzalne przeżycie i spraw radość Kobiecie, którą kochasz. Zrób jej miłą niespodziankę, która da wyraz Twojej miłości i wdzięczności!

Pragnę również poinformować, że w dniach 28.02.2018 - 03.03.2018 gabinet będzie zamknięty z powodu mojego uczestnictwa w specjalistycznym szkoleniu z zakresu terapii manualnej. Kontakt telefoniczny w tych dniach również będzie utrudniony. Na wszystkie próby kontaktu telefonicznego odpowiem późnym wieczorem.

Serdecznie zapraszam!FIZJOTERAPIA JUSTYNA GRODOŃ

43-200 Pszczyna
ul. Sznelowiec 12B/4

kom. 515 940 948