Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 20 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3875

Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg w 6 miesięcy z Naturhouse!

"Babeczki kochane jeśli naprawdę chcecie zmienić w swoim życiu coś, albo wszystko- a nie wiecie jak to zrobić to naprawdę polecam Naturhouse. Profesjonalna porada, dobrze dobrana dieta - naprawdę czynią cuda" - mówi Pani Ania, która podjęła kurację odchudzającą w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Pszczynie.

Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg w 6 miesięcy z Naturhouse!


Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg! 4 rozmiary mniej!Wiek: 37 lat
Miejsowość: Pszczyna
O Pani Ani: aktywna zawodowo mama 2 dzieci i żona
Wzrost: 161,5 cm
Waga przed dietą: 71,6kg kg
Waga po diecie: 55 kg
Czas diety: 6 miesięcy
Poprzedni rozmiar: 42
Obecny rozmiar: 34/36

Co się zmieniło po zgubieniu prawie 20 kg?

Nie będę oryginalna jak powiem, że na pewno samopoczucie. Może nie tak pewność siebie, bo tego nigdy mi nie brakowało- nie należę do osób skrytych i zamkniętych w sobie, zawsze raczej byłam i jestem otwarta - mówię to co myślę.

Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg w 6 miesięcy z Naturhouse!
Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg w 6 miesięcy z Naturhouse!


Co w takim razie skłoniło Panią do podjęcia kuracji odchudzającej?

U mnie był trochę inny powód tego, że postanowiłam skorzystać z porad Naturhouse. Ja po prostu miałam mnóstwo zatrzymanej wody metabolicznej i nie wiedziałam jak się jej pozbyć. Próbowałam różnych diet, owszem coś tam udawało mi się schudnąć, ale nie tyle ile bym chciała, a wiadomo jak nie ma efektów to nie ma motywacji, no więc wracałam do poprzedniego odżywiania no i tłuszczyk wracał. Mimo, że byłam zawsze aktywna - basen, zajęcia fitness, rower- kilogramy jakby z miesiąca na miesiąc wracały. Wiedziałam, że robię jakieś błędy w odżywianiu, ale nie wiedziałam jakie. Dopiero jak nie zmieściłam się do spodni, to powiedziałam dość- no i poszłam do "naturka" po poradę.

Czego się Pani dowiedziała?

Rzeczywiście dowiedziałam się tam, że moje nawyki żywieniowe nie są takie złe, ale trzeba było trochę je zmodyfikować. Wiedziałam, że picie wody jest ważne, ale nie wiedziałam że aż tak bardzo. No i regularność - z tym to była jazda. Praca nad tym zajęła mi najwięcej czasu. Zawsze było tak,że jadłam wtedy kiedy byłam głodna, albo wtedy kiedy miałam czas. W konsekwencji nie monitorowałam ile zjadłam w ciągu dnia. No i słodycze - zawsze miałam pod ręką batonik albo czekoladę - zostały zjadane przeważnie między posiłkami albo jako dodatek do obiadu. Podjadanie było moją zmorą.

Czy dieta była katorgą - jak to się powszechnie uważa?

Dobrze dobrana dieta sprawiła, że nie byłam głodna, a z czasem wiedziałam kiedy zbliża się pora posiłku, bo mój brzuch domagał się jedzenia. Przygotowanie posiłków sprawiało mi dużo frajdy, chociaż nie lubię gotować. Co tydzień dostawałam nowe przepisy z takich produktów, które oczywiście lubię i których przygotowanie nie zajmuje zbyt dużo czasu. Dowiedziałam się jakie produkty mogę jeść, a jakich unikać. Po jakimś czasie sama wymyślałam sobie przepisy na obiady. Muszę tu dodać, że przy dwójce dzieci gotowanie dwóch obiadów jednocześnie nie było łatwe, jeszcze praca do tego, ale udało się!

Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg w 6 miesięcy z Naturhouse!
Pani Ania z Pszczyny schudła 16 kg w 6 miesięcy z Naturhouse!


W Naturhouse do diety są włączane suplementy. Jakie są Pani odczucia po ich stosowaniu?

Ważną rolę w "odtłuszczaniu" miały suplementy, pomogły mi w wypracowaniu regularności posiłków. W pierwszych tygodniach miałam problem, żeby wytrzymać bez podjadania trzy godziny do następnego posiłku. No i na pewno ochota na słodycze. Polubiłam bardzo batoniki jogurtowe,szybka przekąska jak jestem w drodze i nie mam czasu na normalny posiłek.

Co Panią motywowało?

Fajnie było patrzeć jak z tygodnia na tydzień waga spadała. Pamiętam jak co tydzień przychodziłam do "naturka" na ważenie i mierzenie i za każdym razem zastanawiałam się ile dzisiaj będzie mniej na wadze. Taka andrenalinka hihi.

Jak otoczenie reagowało na Anię na diecie, a później Anię o 16 kg lżejszą?

Znajomi patrzyli z niedowierzaniem, czy to ja czy nie ja. Już potem męczyły mnie ciągłe pytania: jak to zrobiłam?

Jeżeli też chcesz zawalczyć o swoją sylwetkę - zapraszamy na Rymarską 1.
Pani Dietetyk Mirela Pajonk pomoże Ci osiagnąć Twój cel!

Dietetyk Pszczyna - Naturhouse - Zdrowe i Skuteczne Odchudzanie

Piękny makijaż Ani wykonała: Patrycja Walecka Professional MakeUp

Włosami Ani zajęła sie profesjonalnie: Paulina Wawrzyczek Infinity Salon Fryzjerski

Stworzyła idealną stylizację: Danuta Syc Butik Lady Style Pszczyna

Zdjęcia wykonał niepowtarzalny: Tymoteusz Hawro Photography
www.thawro.com/

Zdjęcia zostały wykonane w CUG CAFE Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA