Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 11 maja 2018
  • 16 maja 2018
  • wyświetleń: 1232

14 dni oczyszczania z Naturhouse Pszczyna - spróbuj!

Wiosna to doskonały czas na przeprowadzenie kuracji detoksykującej. Po zimie ubogiej w świeże warzywa i owoce nasze ciało może nie funkcjonować poprawnie. Obciążenie organizmu toksynami, znajdującymi się np. w spalinach, lekach, alkoholu i przetworzonej żywności czy wydzielającymi się podczas stresu dodatkowo zaburza jego właściwe działanie. Poszarzała cera, uczucie zmęczenia, nawracające infekcje, wzdęcia czy problemy z koncentracją to znak, że warto zastosować kurację oczyszczającą!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Jak zacząć?

Chcąc oczyścić organizm warto sięgnąć po koktajl polecany przez dietetyka Naturhouse. Jest łatwy do przygotowania w domu i zabrania w butelce np. do pracy, na trening itp. Można go przygotować z produktów dostępnych w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Pszczynie. Co się w nim kryje?

- Koktajl zawiera wyciąg z czarnego bzu bogaty we flawonoidy, fitosterole, sole potasowe oraz witaminę C. Dzięki tym składnikom działa moczopędnie, detoksykująco i wzmacniająco na układ krwionośny. Ekstrakt z cykorii poprawia i stymuluje funkcjonowanie nerek, a bakterie probiotyczne wzbogacają mikroflorę jelitową, poprawiają procesy przemiany materii i działanie układu pokarmowego. Wzmacniają dzięki temu odporność i przyswajanie składników odżywczych z pożywienia - przekonuje Mirela Pajonk, dietetyk Naturhouse.

- Już 2-tygodniowa kuracja koktajlem stanowi dobre przygotowanie do właściwego procesu odchudzania lub doraźną pomoc na wakacjach, imprezach rodzinnych czy spotkaniach przy grillu, którym towarzyszą napoje alkoholowe - zauważa dietetyk Naturhouse.

Składniki potrzebne do przygotowania koktajlu:
  • syrop Kilusan,
  • syrop Sambuki,
  • słodzik Pecva,

są dostępne wyłącznie w Centrach Dietetycznych Naturhouse. Zapraszamy!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA