Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 2 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1580

Pożegnaj nadmiar wody z organizmu! Promocja w Naturhouse Pszczyna!

Miewasz opuchnięte stopy, problemy z założeniem pierścionka, obserwujesz wzrost wagi i czujesz się czasem napompowana jak balonik? Twój organizm prawdopodobnie zatrzymuje wodę. Sprawdź co radzi Dietetyk Naturhouse w Pszczynie, by temu zaradzić!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Odpowiednie wyciągi z ziół i warzyw skoncentrowane w suplementach diety, mogą zdziałać cuda! Ekstrakt z liści czerwonych winogron, miąższ gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z owoców czarnej porzeczki, witamina C i B1 w połączeniu działają silnie drenująco i detoksykująco - tym samym usprawniają funkcjonowanie gospodarki wodnej organizmu. Znajdziesz je w kapsułkach Fluicir Vitis dostępnych w Centrach Dietetycznych Naturhouse. Dodatkowo kapsułki te wzmacniają układ krążenia, działają przeciwzakrzepowo i pomagają się pozbyć cellulitu wodnego. Fluicir Vitis pomoże Ci skutecznie pozbyć się zatrzymywanej wody oraz uniknąć uczucia ciężkości i opuchnięcia.

Cena 1 opakowania (kuracja na 10 dni) to TYLKO 32,40 zł!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


Uwaga! Super promocja w Naturhouse w Pszczynie! Tylko w dniach 1-30 czerwca czerwca jeżeli kupisz 2 paczki kapsułek Fluicir Vitis dostaniesz urodowy drink Juvenki (regeneruje organizm, uzupełnia składniki mineralne, nadaje skórze promienny wygląd!) i Gazetę Peso Pefecto z dietą na 14 dni gratis! Nie zwlekaj! Ciesz się lekkością i pożegnaj nadmiar wody z organizmu!

*wartość produktów gratisowych to 23 zł!

Centrum Dietetyczne Naturhouse


43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA