Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 7 listopada 2018
  • 25 listopada 2018
  • wyświetleń: 1717

Joga - filozofia i praktyka od podstaw. Bądź własnym lekarzem!

Za nami:

25 listopada w godzinach 10.00-14.00 w Studiu Joga Medica w Pszczynie odbędzie się spotkanie dotyczące historii i filozofii jogi.

Spotkanie składać się będzie z dwóch części: pierwszej, bardziej praktycznej, podczas której nauczymy się samemu dokonać prostej diagnozy ciała, zobaczymy czym jest joga współcześnie. Wykonamy też rozciągające i wzmacniające asany aby lepiej poznać i zrozumieć procesy zachodzące w naszym ciele.

Po krótkiej przerwie, weźmiemy udział w drugiej części, skupimy się na tym jak pojęcie "joga" ewoluowało przez dzieje, odwołamy się do jej indyjskich korzeni. Zastanowimy się jak zdrowy światopogląd przyczynia się do zdrowego ciała i czy rzeczywiście wszystko
bierze swój początek z myśli.

Warsztat poprowadzi absolwent filozofii, podróżnik i nauczyciel jogi: Tomek Grabowski. Obowiązujący strój jak na normalne zajęcia z jogi. Koszt: 60 zł.

Zapraszamy!

43-200 Pszczyna
ul. Narcyzów 4

kom. 605 885 341REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA