Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 21 lutego 2019
  • wyświetleń: 1069

BeEco dobre z natury - jak to się zaczęło?

Firma BeEco dobre z natury narodziła się z pasji i zamiłowania do tworzenia. Przygoda zaczęła się już kilka lat temu.

BeEco dobre z natury - jak to się zaczęło?


Początkowo mydła zaczęłam robić dla siebie, z potrzeby posiadania czegoś wyjątkowego i dobrego dla mojego ciała. Stopniowo o mojej pasji dowiadywali się najbliżsi - rodzina, znajomi, znajomi znajomych, każdy chciał "spróbować" takiego mydełka, a ja byłam szczęśliwa, bo mogłam tworzyć więcej i więcej i nie musiałam się już martwić co zrobię z taką ilością mydła.

Z biegiem czasu eksperymentowanie zamieniło się w świadome układanie receptur, które zmieniały nie tylko wygląd kostek, ale właściwości mydła. Pojawiły się pierwsze prośby o zrobienie mydła na zamówienie, dla osób które borykały się z konkretnymi problemami skóry i znowu trzeba było zgłębić wiedzę. Wtedy to pojawiła się myśl, żeby zająć się w życiu czymś co się lubi i połączyć przyjemne z pożytecznym.

BeEco dobre z natury - jak to się zaczęło?
BeEco dobre z natury - jak to się zaczęło?


Od tego czasu minęło już kilka lat. Mam za sobą szkolenia, warsztaty i niezliczone ilości przeczytanych materiałów, na temat nie tylko mydeł, ale również kosmetyków naturalnych. Najcenniejsze jednak co zdobyłam, to doświadczenie, które zawdzięczam wszystkim, którzy używali moich kosmetyków do tej pory i podsuwali mi pomysły na kolejne produkty, jednocześnie informując mnie jakie mają działanie. Bez tych osób nie byłabym tu, gdzie jestem. DZIĘKUJĘ...

Linia kosmetyków BeEco dobre z natury to lokalne produkty wegańskie, ręcznie wykonane, w których nie znajdziesz:
  • substancji pochodzenia zwierzęcego;
  • silikonów, parafiny, parabenów, PEG, SLS, SLES;
  • oleju palmowego;
  • substancji modyfikowanych genetycznie.


Idea, która mi przyświeca to tworzyć rzeczy dobre i żeby służyły innym ludziom. Przesłanie proste, ale bardzo starannie przemyślane. Tworząc receptury wychodzę założenia im mniej tym lepiej - stawiam na jakość zarówno surowców jak i całego produktu.

BeEco dobre z natury - jak to się zaczęło?
BeEco dobre z natury - jak to się zaczęło?


BeEco - dlaczego DOBRE Z NATURY?

W ramkę nazwy BeEco został wkomponowany element florystyczny - gałązka drzewa herbacianego. Drzewo herbaciane, a konkretnie olejek z drzewa herbacianego, to jeden z najpopularniejszych składników naturalnych stosowanych w medycynie i kosmetologii. Jego lecznicze właściwości i kojące działanie dla skóry sprawiają, że produkty z dodatkiem olejku herbacianego cieszą się dużym uznaniem wśród Klientów, którzy coraz częściej wybierają naturalne produkty.

Idąc tym tropem zaproponowałam do nazwy BeEco hasło dodatkowe: "dobre z natury". Delikatna gałązka drzewa herbacianego w połączeniu z tym hasłem nie tylko identyfikuje BeEco z branżą kosmetyków naturalnych, ale jednocześnie określa markę jako firmę stawiającą na wysoką jakość i sprawdzone składniki naturalnego pochodzenia.

Zapraszam do współpracy
Beata Marekwia

43-200 Pszczyna
ul. Łowiecka 19a

kom. 697932201
kom. 729991513REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA