Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 8 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 4190

Zaskocz lato - bądź gotowa na krótkie spodenki!

Artykuł sponsorowany:

Słońce wyzwala w nas naturalny odruch eksponowania ciała. Coraz częściej będziemy sięgać po krótkie spodenki odsłaniając przy tym nogi. Jeśli odpowiednio o nie zadbamy, zapewnimy sobie nie tylko świetny wygląd ale i dobre samopoczucie na całe lato!

Fizjoterapia Justyna Grodoń - Pszczyna, ul. Sznelowiec 12B/4


Jak co roku wiosną zaczynamy walkę o lepszą sylwetkę. Nie chodzi nawet o samo odchudzanie, ale o ujędrnienie i wygładzenie ciała. Niewątpliwie zależy nam na nienagannym wyglądzie nóg. Jak zatem o nie zadbać, abyśmy nie musiały się ich wstydzić? W mojej ofercie znajdziemy kilka zabiegów, które ujędrnią nasze nogi oraz ułatwią pozbycie się kilku zbędnych centymetrów.

Masaż bańką chińskąZnakomicie sprawdza się jako zabieg antycellulitowy oraz modelujący sylwetkę. Uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów w stosunkowo krótkim czasie jest jego ogromną zaletą. Seria 10 zabiegów wykonywanych co 2, 3 dni znacząco wpłynie na wygląd naszych nóg.

Masaż miodemNajwiększym atutem masażu jest jego działanie wyszczuplające oraz modelujące. Lepkość miodu ułatwia wykonanie modelarzu. Ruchy charakteryzują się dużą precyzją oraz intensywnością. Na ciało aplikowany jest miód pszczeli, który wmasowywany jest aż do momentu ustąpienia poślizgu, a następnie wklepuje się go w skórę. Już po pierwszym zabiegu skóra staje się bardziej wygładzona, jednak dla najlepszych efektów sugeruje się serię 10 zabiegów.

Masaż z peelingiemDzięki właściwościom peelingującym efektem zabiegu jest usunięcie obumarłych komórek naskórka by skóra mogła lepiej oddychać i eliminować zbędne toksyny. Regularnie wykonywany odmładza skórę, czyni ją gładką, miękką, pełną blasku oraz nadaje jej zdrowy wygląd. Dodatkowo w okresie letnim pomoże uzyskać nam lepszą opaleniznę. Zapraszam do zapoznania się z całą ofertą mojego gabinetu oraz cennikiem dostępnym na stronie internetowej www.masazpszczyna.pl.43-200 Pszczyna
ul. Sznelowiec 12B/4

kom. 515 940 948