Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 4 grudnia 2018
  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 1393

Nie masz pomysłu na prezent? Śpieszymy z pomocą!

Naturhouse to nie tylko odchudzanie. W swojej ofercie posiadamy suplementy diety na różne okazje, a także dietetyczne słodkości, książki kucharskie, krokomierze i kosmetyki, które mogą być doskonałym prezentem dla Twoich najbliższych. Sprawdź nasze propozycje i przekonaj się, że w naszym Centrum znajdziesz idealne zestawy prezentowe dla każdego!

DLA PANI DOMU - Sprezentuj jej zestaw 3 naszych książek kucharskich i wysoko błonnikowe pyszne ciastka bambusowe Peipakoa Bambou (cena zestawu 56 zł)

DLA ŁASUCHA - Pokaż że istnieją zdrowe słodycze! Podaruj pyszną konfiturę słodzoną stewią oraz ciastka Peipakoa Regularis (cena zestawu 42 zł)

DLA URODY - Idealny upominek dla każdej kobiety! Onaplus kapsułki, które poprawiają elastyczność i nawilżenie skóry oraz krem Slimbel Reductor Noc, który usunie nadmiernie zgromadzoną tkankę tłuszczową zlokalizowaną w obrębie ud i brzucha! (cena zestawu 155 zł)

DLA SPORTOWCA - Kapsułki Slimbel Burn pomagają osobom ćwiczącym zredukować tkankę tłuszczową. Krokomierz natomiast pomoże zadbać o właściwą ilość ruchu podczas dnia (cena zestawu 64 zł)

To niewielka część naszych propozycji. Stwórz własny świąteczny upominek!

W ofercie mamy również KARTY PODARUNKOWE. Podaruj swoim bliskim zdrowie i dobre samopoczucie. Zapraszamy po karty podarunkowe o dowolnej wartości do nabycia w naszym Centrum dietetycznym.

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA