Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 21 lutego 2019
  • 23 lutego 2019
  • wyświetleń: 4636

Powiat wymieni kolejną windę w pszczyńskim szpitalu

Lada dzień ruszą prace związane z wymianą windy w budynku diagnostycznym Szpitala Powiatowego w Pszczynie.

umowa
Starosta Barbara Bandoła i członek Zarządu Powiatu, Grzegorz Nogły podpisali umowę z przedstawicielami firmy Dźwig Serwis z Bielska-Białej · fot.


Starosta Barbara Bandoła i członek Zarządu Powiatu, Grzegorz Nogły podpisali umowę z przedstawicielami wybranej w przetargu firmy Dźwig Serwis z Bielska-Białej, która zajmie się wymianą urządzenia dźwigowego w budynku diagnostycznym szpitala.

windy
W ubiegłym roku naprawione zostały windy w klatce ciemnej · fot.


Prace będą polegać na demontażu istniejącego dźwigu, dostarczeniu fabrycznie nowej windy oraz wykonaniu niezbędnych instalacji i prac budowlanych. Koszt inwestycji to 286 tys. 590 zł. Wykonawca powinien zakończyć prace końcem czerwca.

windy
Obecnie trwa wymiana dużej windy osobowej w klatce jasnej · fot.


- Obecnie w szpitalu trwa już wymiana dużej windy w klatce jasnej. Na to zadanie powiat pszczyński wydatkuje kwotę ponad 320 tys. zł. Jeszcze w ubiegłym roku naprawa dwóch wind osobowych w tzw. klatce ciemnej kosztowała ponad 120 tys. zł - mówi starosta pszczyński, Barbara Bandoła.

windy
Niebawem rozpocznie się wymiana windy w budynku diagnostycznym szpitala · fot.


43-200 Pszczyna
ul. Antesa 11

tel. 32-214-83-10

BM, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA