Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 28 lutego 2019
  • 3 marca 2019
  • wyświetleń: 8108

NFZ ogłosił konkurs na poradnie dla powiatu pszczyńskiego

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił konkurs ofert o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna na terenie powiatu pszczyńskiego. NFZ poszukuje wykonawcy świadczeń w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz w zakresie chirurgii ogólnej.

Szpital w Pszczynie
Szpital w Pszczynie · fot.


We wtorek, 26 lutego Śląski Oddział NFZ ogłosił konkurs ofert na świadczenia zabiegowe w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, a także w zakresie chirurgii ogólnej. Termin składania ofert upłynie 12 marca, a ich otwarcie zaplanowano na 14 marca o godzinie 10.00.

Jak zapewniła podczas wczorajszej sesji starosta Barbara Bandoła, spółka Centrum Przedsiębiorczości zarządzająca szpitalem w Pszczynie, "bardzo mocno" przygotowuje się do złożenia oferty na prowadzenie poradni.

O tym, kto od 1 maja będzie prowadził poradnie na terenie powiatu pszczyńskiego, dowiemy się 15 kwietnia. Umowa z wyłonionym w drodze konkursu podmiotem będzie obowiązywać do 31 października.

43-200 Pszczyna
ul. Antesa 11

tel. 32-214-83-10

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA